pmsd_logo_1_1_1.jpg

 Інформація про роботу Комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»

   КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги  № 2 Полтавської міської ради" обслуговує населення в загальній кількості – 114701 осіб, дорослого населення – 97485, дітей – 17216.
     В структуру центру входить 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. В лютому місяці 2017 року відкрито амбулаторію ЗП-СМ № 8 за адресою: .
Усі амбулаторії в повній мірі забезпечені лікарськими засобами для надання невідкладної допомоги,  закуплені отоскопи та офтальмоскопи для сімейних лікарів, портативні пульсоксиметри, портативні ЕКГ апарати, глюкометри.  Всі робочі місця сімейних лікарів та реєстратури комп’ютеризовані, під’єднані до Інтернету. В амбулаторіях проводиться забір крові загально-клінічний та біохімічний, працюють маніпуляційні кабінети, кабінети щеплень. Амбулаторії забезпечені добовими моніторами для вимірювання АТ (19 штук) та дефибріляторами (6 штук).
     В лікувальному закладі працює сімейних лікарів – 60 осіб, лікарів-педіатрів – 22, медичних сестер -  115 осіб, укомплектованість – 79%.
     КП «Центр ПМСД № 2 Полтавської міської ради» має статус клінічного закладу та є базою для навчання інтернів за фахом лікар ЗП-СЛ, на теперішній час проходить навчання 6 інтернів, які після закінчення інтернатури залишаться працювати в центрі.
     В лікувальному закладі проводиться активна робота по впровадженню реформи первинної ланки: лікарі зареєстровані в електронній системі EHELSI, комп’ютеризовані робочі місця сімейних лікарів та підключені до Інтернету, існує можливість онлайн запису на прийом до лікаря. Станом на 01.01.2020 рік лікарями лікувального закладу заключено 88803 декларації з населенням.
     В лікувальному закладі активно проводиться робота по вакцинації дітей та дорослих проти особливо небезпечних інфекцій.

Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Полтавської міської ради 2020р.